DIVADLO ORFEUS > kontakt / partneři


DIVADLO ORFEUS

Plzeňská 76

Praha 5

(zastávka tramvaje „U zvonu“ - druhá nad Andělem)


Divadlo je v netypickém prostoru bývalého krytu civilní obrany. Na ulici u vstupu do divadla jste před představením očekáváni naším divadelním dveřníkem. V případě, že není na místě, na domovním zvonku bez ostychu zvoňte na „Divadlo Orfeus“ a chvíli vyčkejte.


V divadle je možné platit pouze hotově.


e-mail: info@orfeus.cz


Představení pro děti hrajeme v Divadle Františka Troníčka, Vladislavova 22, Praha 1


Změna programu vyhrazena.
Divadlo Orfeus, z.s.

IČ: 49627627

BANKOVNÍ SPOJENÍ: Komerční banka,a.s., č.ú. 115-7284940257/0100


DIVADLO PODPORUJÍ


         


Za podporu propagace děkujeme


      Kudyznudy.cz - tipy na výlet


Za finanční podporu děkujeme

Nadačnímu fondu Letorosty

Dárcům z řad diváků a podporovatelů divadla – Tereza Kněžourková, Michal Moc, Tomáš Novotný, Ludvík Vaculík, Ondřej Vaculík, Marie Šindelková, Vojtěch Ripka, Stanislav Zindulka, Renata Franková, Petr Daniš, Jaroslav Fryč, Lenka Slavíčková, Ivan Kasalický, paní Klimentová, František Toušek, Jana Jimramovská, Adolf Kučera, Josef Pacík, Lucie Nová, Libor Čáslavský, paní a pan Charvátovi, Ondřej Naňka, Zuzana Keilová, Jan Vnouček, Luděk Houška, Karel Maydl, Ivo Konopásek, Roman Varga, Michaela Bartoňová, Jan Vladislav, František Otepka, Marie Krásová, Jiří Kučera, Kristina Karasová, paní a pan Kmentovi, Lenka Bartošová, Petr Novotný, Milan Uhde, David Takáč, Jaromír Pírko, Zdeněk Čecháček, Milan Haluška, Vladimír Krejčí


Vážení příznivci Divadla Orfeus,

každý váš jednorázový či pravidelný příspěvek nám zásadním způsobem pomáhá udržet divadlo v chodu a připravovat pro vás nové inscenace. Jakékoliv dotazy ohledně podpory divadla směřujte bez váhání divadlo@orfeus.cz .